Новости

Запрошуємо відвідати наш стенд на XXIХ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2017»

 

Шановні клієнти та колеги!

Компанія «СЕРВОЛЮКС-ГЕНЕТИК» запрошує відвідати свій стенд на XXIХ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2017» на території Національного комплексу “Експоцентр України” (Україна, м. Київ, пр-т Глушкова, 1, М "Виставковий центр").

Наше підприємство представлятиме  наступні продукти: гібридну свинку F1 Hypor Libra та термінального кнура Hypor Maxter.  

Спеціалісти ТОВ «СЕРВОЛЮКС-ГЕНЕТИК» нададуть Вам кваліфіковану консультацію щодо запитань, які Вас цікавлять.

Дебют найкращої «продуктивно-ефективної» свиноматки у світі – Хайпор Лібра Стар (Hypor Libra *)

Хайпор Лібра стар (Hypor Libra*) – нова комерційна свиноматка, у створенні якої приймає участь найкраща лінія породи Ландрас, яка тестується вже на протязі 9 років та у створенні якої впроваджені найновітніші технології, розроблені компанією Hypor, що дозволяє виробникам свинини покращити рентабельність по усім ланкам виробництва.

Як привчити кнура до фантому та відібрати сім’я – навчальне відео!

Школа Сучасного Свинарства – навчальний проект компанії ТОВ «Серволюкс-Генетик» для забезпечення технічної підтримки наших постійних та майбутніх клієнтів і партнерів. Нещодавно у школи з’явився свій канал на youTube з відео щодо навчання кнурів до фантому та відбору сім’я.

 

Збільшення кількості поросят у гнізді без втрати живої ваги при народженні - досягнення компанії Hypor

 

 

Загальна кількість народжених поросят (або живонароджених) є важливим економічним показником у виробництві свинини. Тим не менш, коли вже досягнуто верхнього значення кількості живонароджених якісних поросят, подальше збільшення кількості народжених поросят не завжди дасть кращі економічні результати.

  

Страницы

Фото з міжнародної агропромислової виставки АГРО 2013