Як привчити кнура до фантому та відібрати сім’я – навчальне відео!

Школа Сучасного Свинарства – навчальний проект компанії ТОВ «Серволюкс-Генетик» для забезпечення технічної підтримки наших постійних та майбутніх клієнтів і партнерів. Нещодавно у школи з’явився свій канал на youTube з відео щодо навчання кнурів до фантому та відбору сім’я.

 

30 червня  у конгресно-виставковому комплексі «Парковий» у м.Київ відбувся VIIІ міжнародний конгрес  “ПРИБУТКОВЕ СВИНАРСТВО», на якому команда ТОВ «Серволюкс-Генетик» вперше представила навчальне відео про те, як привчити кнура до фантому та як правильно проводити відбір сперми мануальним способом. «Ми спробували створити ролик, у якому молодий кнур не одразу стрибає на фантом, як у більшості роликів, представлених в у мережі інтернет, щоб показати, що потрібно робити, щоб привчити молодого кнура до фантому», розповідає про першу частину ролику головний технолог ТОВ «Серволюкс-Генетик» Пилипець-Романюк Вікторія.

 

 

 

У другій частини відео було показано, як правильно проводити відбір сперми мануальним способом у навченого кнура у манежі. Колектив ТОВ «Серволюкс-Генетик» висловлює вдячність команді «Дикун Глобал Консалт» за високій рівень проведення конгресу. Після цієї «прем’єри» команда ТОВ «Серволюкс-Генетик» вирішила створити  канал Школи Сучасного Свинарства на youTube. Основне завдання цього каналу – надати якомога кращу технічну підтримку по основним питанням щодо технології виробництва свинини. 

Дебютним відео на цьому каналі стало відео про навчання кнурів та відбір сперми. Переглянути його ви можете за наступним посиланням   https://www.youtube.com/watch?v=qRFSp5mMZUc

Якщо у вас виникнуть якісь побажання щодо наступних відео, будь-ласка, пишіть у коментарях до відео та підписуйтесь на канал Школи Сучасного Свинарства, щоб найпершими ознайомлюватися з новими відеороликами!

Якщо у вас виникли якісь запитання або є бажання детальніше ознайомитися з генетикою Hypor, звертайтеся до офіційного представника генетики Hypor в Україні – компанії ТОВ «Серволюкс-Генетик».

Це єдина в Україні ферма-нуклеус зі світовим рівнем селекційної та племінної роботи.

Виробники свинини мають змогу придбати на ринку України високоякісних племінних тварин найбільш прибуткової генетики світу з найвищим статусом здоров’я, а саме:

  • чистопорідних кнурців та свинок породи Велика біла та Ландрас;
  • промислову гібридну свинку Hypor Libra F1;
  • термінальних чистопорідних кнурів Hypor Maxter;
  • спермопродукцію від термінальних чистопорідних кнурів Hypor Maxter.

Також спеціалісти компанії надають професійний технічний супровід щодо утримання та покращення ефективності виробництва свинини

Контактна інформація:
Сергій Сапожнік, начальник відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»
Тел.: 050 018 75 65, 097 915 20 40
E-mail: 0500187565@rambler.ru
Назарій Демчишин, старший менеджер відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»
Тел.: 050 390 10 49, 097 772 02 88
E-mail: 0503901049@ukr.net
Сайт: www.hypor.ua; www.servolux.com.ua

 

 

 

Фото з міжнародної агропромислової виставки АГРО 2013