ТОВ «Серволюкс-Генетик» та світовий лідер у генетиці свиней міжнародна компанія Hypor прийняли участь у виставці AGRO ANIMAL SHOW 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З  10 по 12 лютого 2016 року успішно відбулася 5 міжнародна виставка ефективного тваринництва та птахівництва Agro Animal Show. Колектив компанії  ТОВ «Серволюкс-Генетик»  та Hypor вислювлює щиру подяку усім гостям та партнерам, які завітали на наш стенд.

Відвідувачі виставки мали змогу ознайомитися із запропонованою продукцією, а саме високоякісною та найприбутковішою генетикою свиней від світового лідера у цій галузі – компанії Hypor. Для успішного ведення свинарства компанія Hypor  пропонує промислову гібридну свинку Hypor Libra F1 та видатного за темпами приростів і економічною ефективністю термінального кнура породи п’єтрен Hypor Maxter. Hypor Maxter – менше корму, більше м’яса!

Під час проведення виставки на нашому стенді відвідувачі плідно спілкувалися з головними спеціалістами  та отримували  вичерпні відповіді на запитання, які їх турбували.  Нашим колективом були підготовлені та представлені практичні матеріали щодо годівлі найприбутковіших свиноматок Hypor Libra F1, рекомендації щодо їх утримання. Під час підготовки до виставки спеціалісти компанії не забули і про термінальних кнурів і підготували методичку про навчання та введення у основне стадо кнурів з високими темпами приростів Hypor Maxter та як правильно годувати отримане від них товарне поголів’я.

Дуже приємно було спілкуватися з нашими постійними клієнтами та чути від них про отримання ними високих показників продуктивності. Не менш плідною була співпраця з потенційними клієнтами. Результати виставки вкотре підтверджують девіз компанії «Відповідальна селекція – гарантована прибутковість!»

Дякуємо всім за довіру, за те що обрали або плануєте обрати для свого успішного та прибуткового виробництва високоякісної свинини генетику Hypor!

 

 

Якщо у вас виникли якісь запитання або є бажання ознайомитися з найсвіжішими рекомендаціями щодо утримання свиней, звертайтеся до офіційного представника генетики Hypor в Україні – компанії ТОВ «Серволюкс-Генетик».

 

Це єдина в Україні ферма-нуклеус зі світовим рівнем селекційної та племінної роботи.

Виробники свинини мають змогу придбати на ринку України високоякісних племінних тварин найбільш прибуткової генетики світу з найвищим статусом здоров’я, а саме:

  • чистопорідних кнурців та свинок породи Велика біла та Ландрас;
  • промислову гібридну свинку Hypor Libra F1;
  • термінальних чистопорідних кнурів Hypor Maxter);
  • спермопродукцію від термінальних чистопорідних кнурів Hypor Maxter.

Також спеціалісти компанії надають професійний технічний супровід щодо утримання та покращення ефективності виробництва свинини

Контактна інформація:
Сергій Сапожнік, начальник відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»
Тел.: 050 018 75 65, 097 915 20 40
E-mail: 0500187565@rambler.ru
Назарій Демчишин, старший менеджер відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»
Тел.: 050 390 10 49, 097 772 02 88
E-mail: 0503901049@ukr.net
Сайт: www.hypor.ua
www.servolux.com.ua

 

Фото з міжнародної агропромислової виставки АГРО 2013