Чи впливає споживання води свиноматкою на її продуктивність?

Компанія Hypor одна з перших проводить дослідження споживання води поросними свиноматками. На даний момент є дуже мало інформації щодо цього питання, але спеціалісти Hypor сподіваються пролити світло на взаємозв’язок між споживанням води і продуктивністю поросних свиноматок за допомогою аналізу даних, отриманих на власних фермах.

 

 

Абе Хьюїсман (Abe Huisman)

Посада:  Директор відділу досліджень та розвитку компанії Hypor
 
 

Споживання води

Вода відіграє важливу роль в продуктивності свиней, приймаючи участь у рості свиней, поросності, лактації, терморегуляції та впливаючи на поведінку. Споживання води свинями залежить від факторів навколишнього середовища, таких як доступність води, температура навколишнього середовища, раціон та наявність факторів стресу. Кількість спожитої води також залежить і від самої тварини: від її віку, номеру опоросу або фізіологічного стану.

« Очікується, що у майбутньому перед нами досить гостро стане питання вартості та наявності природних ресурсів. Саме тому вода як природній ресурс стає важливим предметом для дослідження», - пояснює Абе Хьюїсман, директор відділу досліджень та розвитку компанії Hypor. « Компанія Hypor намагається дізнатися якомога більше, як впливає вода на продуктивність свиноматки та чи дає це можливості відібрати  тварин з кращою продуктивністю, які при цьому споживають менше води».

 Компанія Hypor збирає та аналізує дані по ряду показників у поросних свиноматок з червня цього року.  Перші результати показують, що можливо є взаємозв’язок між середньодобовим споживанням води та середньою вагою поросят та вагою гнізда при народженні; між споживанням води на останній стадії поросності та середньодобовими приростами свиноматки.

« Компанія Hypor намагається знайти нові засоби покращення показників продуктивності свиней та зменшення негативного впливу виробництва свинини на навколишнє середовище», додає Абе. « Цей дослідницький проект може забезпечити певний інноваційний прогрес у абсолютно новій області».

 

 

C:\Users\Олег\AppData\Local\Temp\Hypor logo.jpg

 

 

 

 

Офіційний представник генетики Hypor в Україні – ТОВ «Серволюкс-Генетик».

Це єдина в Україні ферма-нуклеус зі світовим рівнем селекційної та племінної роботи.

Виробники свинини мають змогу придбати на ринку України високоякісних племінних тварин найбільш прибуткової генетики світу з найвищим статусом здоров’я, а саме:

  • чистопорідних кнурців та свинок породи Велика біла та Ландрас;
  • промислову гібридну свинку Hypor Libra F1;
  • термінальних чистопорідних кнурів Hypor Maxter (самий швидкоростучий П´єтрен у світі);
  • спермопродукцію від термінальних чистопорідних кнурів Hypor Maxter.

Також спеціалісти компанії надають професійний технічний супровід щодо утримання та покращення ефективності виробництва свинини.

 

Контактна інформація:
Сергій Сапожнік, начальник відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»
Тел.: 050 018 75 65, 097 915 20 40
E-mail:0500187565@rambler.ru
Назарій Демчишин, старший менеджер відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»
Тел.: 050 390 10 49, 097 772 02 88
E-mail: 0503901049@ukr.net
Сайт:www.hypor.ua
www.servolux.com.ua

 

Фото з міжнародної агропромислової виставки АГРО 2013