Черговий візит міжнародного технічного спеціаліста компанії Hypor на виробничі потужності ТОВ «Серволюкс-Генетик»

 

ТОВ «Серволюкс-Генетик» — єдиний офіційний виробник та дилер племінних свиней генетики Hypor в Україні. Hypor є частиною міжнародної всесвітньовідомої багатогалузевої компанії Hendrix Genetics, яка здійснює свою діяльність більше ніж у 30 країнах світу.

Вимоги до утримання, розведення та проведення селекційної роботи у компанії Hypor однакові по всьому світу, тому і ТОВ «Серволюкс-Генетик» зобов’язане відповідати та постійно дотримуватися міжнародних стандартів та протоколів компанії.  Саме тому ТОВ «Серволюкс-Генетик» постійно забезпечується технічним супроводом та підтримкою зі сторони компанії Hypor. В рамках цієї підтримки 1 березня відбувся черговий візит міжнародного технічного спеціаліста по центральній та західній Європі Пітера Геррітса (Peter Gerrits). Під час огляду ферми та аналізу виробничих показників Пітер відзначив високий рівень ведення племінної роботи, відповідність усіх технологічних та селекційних процесів прийнятим протоколам та надав дуже позитивну оцінку роботі персоналу та менеджменту ферми .

 

Мал.1. Питер Геррітс інспектує лабораторію штучного осіменіння.

 

Мал.2. Контроль якості селекційної роботи (на фото ремонтні кнурці Hypor Maxter)

 

Мал.3 Пітер Герітс інспектує відділення опоросу.

 

Наші клієнти та партнери можуть бути впевнені у якості племінних свиней, які вирощує ТОВ «Серволюкс-Генетик». Показники продуктивності та економічна ефективність нашого племінного молодняку постійно вдосконалюється під пильним наглядом спеціалістів з голландської сторони. Також ТОВ «Серволюкс-Генетик» забезпечує своїх партнерів технічним супроводом, який можуть надавати як наші спеціалісти, так і міжнародні спеціалісти компанії Hypor.

 

 

 

Контактна інформація:
Сергій Сапожнік, начальник відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»
Тел.: 050 018 75 65, 097 915 20 40
E-mail: 0500187565@rambler.ru
Назарій Демчишин, старший менеджер відділу збуту ТОВ «Серволюкс-Генетик»
Тел.: 050 390 10 49, 097 772 02 88
E-mail: 0503901049@ukr.net
Сайт: www.hypor.ua
www.servolux.com.ua

Фото з міжнародної агропромислової виставки АГРО 2013